Eforsim, her türlü ihtiyaca yönelik simülatör tasarımları, simülasyon yazılımları ve sektörel simülatör projeleri geliştirmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Üretmekte olduğumuz simülatörler eğitim amaçlı mesleki eğitim kurumları, similasyon merkezleri, profesyonel sürüş ve uçuş eğitim merkezleri, hoby ve oyun cafeleri ( formula 1,ralli, sürat teknesi, yarış motorları vb. ) ile ev kullanımına da yönelik olmak üzere imal edilmektedir. Ayrıca Eforsim olarak savunma sanayi sektörüne yönelik çalışmalarımızda ar-ge faaliyetleri kapsamında devam etmektedir.
Eforsim, çıktığı yolda simülatör sektöründe Dünya firması olmayı hedeflemiş ve bu yolda çalışmalarına devam ederek kısa süre içerisinde farklı sektörlere yönelik simülatörler üretmeyi başarmıştır. Eforsim, sürekli kendini yenileyerek devam ettiği simülatör çalışmalarında dünya’da en popüler sistem olan 6 dof motion platformunu da ürün çeşitleri arasına eklemiştir. Üretimin ve satışın yanında yapılan organizasyonlar ile de müşterilerine hizmetler sunmaya devam eden Eforsim, gelen standart dışı simülatör ( roller coaster, sky diving vb. ) taleplerine de bilgi ve deneyimleri dahilinde çözümler üretebilmektedir. Ayrıca Formula 1 meraklıları ve kolleksiyoncular için aksesuar üretimi de yapan Eforsim, half cockpit, kendi tasarladığı f1 direksiyon ve pedal takımları ile pazarın bireysel kullanıcılarına da ulaşmayı hedeflemektedir.

25 Bayi Sayısı
165 İşbirliği
14 Aktif Ülke
64 Satış Ağı
65 Ürün Sayısı
1875 MUTLU MÜŞTERİ

EFORSİM SIMULATOR TECHNOLOGIES

Formula 1 meraklıları ve kolleksiyoncular için aksesuar üretimi ile bir çok projede dünya devleri ile yarışan teknolojik yeterliliğe sahip olmuştur.  2018’den  bu yana dünya çapında oyuncuların evlerine inanılmaz deneyimler, büyüleyici maceralar ve binlerce karakter götürdük ve oyuncuları tüm evrenin avuç içlerinde olduğu bir dünyayla buluşturduk.